Városlista
2025. július 27, vasárnap - Olga

Hírek

2011. Augusztus 13. 07:41, szombat | Sport
Forrás: HírTV

Golyóval a fejében lépett pályára

Golyóval a fejében lépett pályára

Pályára lépett Salvador Cabanas, a tavaly januárban fejbe lőtt volt paraguayi válogatott labdarúgó.

A 31 éves játékos 18 percet játszott korábbi csapata, a Club America és a paraguayi válogatott jótékonysági mérkőzésen, a bevételt a csatárnak ajánlatták fel. Cabanasról már csaknem lemondtak az orvosok a mexikóvárosbeli támadás után, a futballista azonban visszanyerte öntudatát, és fokozatosan erősödött. A koponyájába fúródott golyót nem vették ki, mivel annak eltávolítása túl nagy kockázattal járna. (da)

hírTV

Címkék: labdarúgó

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 27. 09:10, vasárnap | Sport

Döntetlennel kezdte az idényt a címvédő Ferencváros

Vezetett, ám végül csak 1-1-es döntetlent ért el a címvédő Ferencváros szombat este az MTK otthonában a 228. örökrangadón, a labdarúgó Fizz Liga új idényének első fordulójában.

2025. Július 25. 07:49, péntek | Sport

KL-selejtező - Egygólos előnyben a Paks

A Paksi FC hazai pályán 1-0-ra legyőzte csütörtökön a szlovén NK Maribort a labdarúgó Konferencia-liga-selejtező második fordulójának első mérkőzésén.

2025. Július 25. 07:43, péntek | Sport

Vizes vb - Ezüstérmes a férfi vízilabda-válogatott

A magyar férfi vízilabda-válogatott ezüstérmes lett a szingapúri világbajnokságon, amelynek csütörtöki döntőjében 15-13-as vereséget szenvedett az Európa-bajnok spanyol csapattól.

2025. Július 24. 16:03, csütörtök | Sport

Vida Beni: Abszolút győzelem!

Beni élménybeszámolója a Pannónia Ring-i Histo Cup versenyről, amit megnyert!