Hírek
2018. Június 25. 19:02, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok
Fuldokló kislány életét mentették meg rendőrök
Segélyjelzésre álltak meg azok a járőrök, akik Mátraverebély külterületéről kórházba szállítottak egy fuldokló kislányt – közölte a rendőrség honlapján.
Mint írják, a Bátonyterenyei Rendőrkapitányság járőrei Mátraverebélyben, a Vasút út és a 21-es számú főút kereszteződésében tartózkodtak szolgálati járművükben, amikor egy személygépkocsi állt meg mellettük szombaton kora délután.
Ebből egy férfi szállt ki, segítséget kérve, mivel a három hónapos kislánya nehezen vette a levegőt és fulladt, azonnali orvosi segítségre volt szüksége. A férfi elmondta, hogy nagyon stresszes állapotban van és így nem tud biztonságosan vezetni.
A rendőrök ezt meghallván – a police.hu-n olvasható beszámoló szerint – azonnal átültették az édesanyát és a gyermeket a szolgálati gépkocsiba és megkülönböztető jelzés használatával a legközelebbi kórházba szállították őket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 12. 14:00, csütörtök | Belföld
Steiner Attila: a kormány vizsgálja az üzemanyag forgalmazók javaslatát
2026. Március 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Rogán szerint nem akarják befolyásolni a magyar választást az oroszok
Szerinte kamu az egész.
2026. Március 12. 07:21, csütörtök | Belföld
NAV: hétfőig lehet kérni az szja-bevallási tervezetek postázását
Még öt napig, március 16-ig kérhetik az szja-bevallási tervezetek postázását azok, akik nem rendelkeznek elektronikus elérhetőséggel - hívta fel a figyelmet szerdán a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
