Hírek
2020. November 13. 12:03, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Érkeznek a felajánlások a közmédia jótékonysági kampányában
A Nemzeti Színház a Rómeó és Júlia című előadására 8 fős díszpáholyát ajánlotta fel licitre a közmédia Jónak lenni jó! jótékonysági kampányában, amelynek idei kedvezményezettjei az autista gyermekek és családjaik
- hangzott el a Kossuth Rádió Jó reggelt, Magyarország! című csütörtöki műsorában.
A Nemzeti Színház 8 fős díszpáholyát a jövő évad egyik Rómeó és Júlia előadásán vehetik igénybe a licit nyertesei, akik kulisszajáráson is részt vehetnek majd - mondta el a műsorban Rátóti Zoltán Jászai Mari-díjas színész, rendező, a Nemzeti Színház stratégiai igazgatója.
Hozzátette: a kulisszajáráson egyebek mellett a színház háttérberendezéseit, az öltözőket, a gépészetet és színpadtechnikát tekinhetik meg az érdeklődők.
A közmédia Jónak lenni jó! egész napos műsorfolyama december 20-án kilencedik alkalommal várják a nézőket és a hallgatókat. A jótékonysági kampány támogatói egy autista gyerekeket és családjukat segítő diagnosztikai és terápiás centrum létrehozásához járulhatnak hozzá. A 13616-as adományvonal tárcsázásával vagy sms-sel hívásonként és üzenetenként 500 forinttal lehet támogatni az autista gyerekeket és családjaikat segítő Együtt az Autistákért Alapítványt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 16:00, kedd | Belföld
Kapitány István teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel
Kapitány István a teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel. A gazdasági és energetikai miniszter ezt hétfő este jelentette be a Facebook-oldalán.
2026. Június 09. 15:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: újra elérhető a Vonatinfo webes felülete
Újra elérhető a teljesen nyilvános, regisztrációhoz nem kötött Vonatinfo - közölte Vitézy Dávid, közlekedési és beruházási miniszter a Facebook-oldalán hétfőn.
2026. Június 09. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Magyar Péter: nem felejtjük el, mit tettek a védtelen gyermekek ellen
Nem fogjuk elfelejteni, amit az előző kormány tett a védtelen gyermekek ellen - jelentette ki Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés hétfői ülésén, napirend előtt.
2026. Június 09. 13:00, kedd | Belföld
Mecser Tamás az új országos rendőrfőkapitány
Mecser Tamás rendőr dandártábornokot bízza meg az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) vezetésével Magyar Péter miniszterelnök június 8-i hatállyal - tájékoztatta a Belügyminisztérium az MTI-t hétfőn.
