Városlista
2025. október 22, szerda - Előd

Hírek

2017. November 17. 07:37, péntek | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hi

Emberölés Vas megyében

Emberölés Vas megyében

Emberölés történt a Vas megyei Kenéz településen csütörtökön, a rendőrök elfogtak egy férfit, aki megalapozottan gyanúsítható a bűncselekmény elkövetésével - közölte a Vas megyei rendőrség honlapján.

Holtan találtak egy férfit egy kenézi lakóházban kora este - olvasható a közleményben. A cselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható egy 60 éves helyi lakos, aki olyan súlyosan bántalmazta a sértettet, hogy a helyszínen belehalt sérüléseibe.

A rendőrök lakóhelyén elfogták a férfit. A helyszíni szemle folyamatban van.

Közölték: a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi osztálya emberölés megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indított.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 22. 07:04, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére

Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére, ugyanis egyedül ez adna reményt az ukrajnai háború rendezésére, harctéri megoldás ugyanis nem lehetséges

2025. Október 22. 07:03, szerda | Belföld

4,1-es magnitúdójú földrengés volt Csongrád térségében

2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld

Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron

Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.

2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld

Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt

Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.