Hírek
2011. Szeptember 01. 07:49, csütörtök |
Bulvár
Forrás: Story Online
Elszívták barátai a legenda maradványait

Tupac Shakur egykori zenésztársai azt állítják, hogy a kegyetlenül kivégzett rapper hamvait bekeverték droggal, majd elszívták.
Amellett, hogy pontosan még mindig nem tisztázott, kik lőtték anno agyon Tupac Shakurt tizenöt évvel ezelőtt, egyéb rengeteg pletyka terjeng a hip-hop legnagyobb császáráról. Köztük az, hogy az általa alapított és futtatott The Outlawz tagjai elszívták a földi maradványait. Ezt a szóbeszédet a napokban a rapper kollégák meg is erősítették. A fiúk azt állítják, hogy 2Pac búcsúztatóját követően lementek a partra, ahol a hamvait összekeverték marihuánával, majd betekerték egy ciginek, és közösen elszívták, ugyanis ez volt szerintük a legenda utolsó kívánsága. Vagy legalábbis a Black Jesus című dalában erről rappelt. A furcsa szeánszon állítólag részt vett Shakur anyja is, aki támogatta az egészet.
Bár ezt, és az egész sztorit ma már tagadta a rapper családjának sajtósa. Szerinte az Outlawz tagjainak el kellett volna lopni Pac urnáját, amiről le sem vették a szemüket a temetésen megjelentek. Mivel a rokonok biztosan nem adták át nekik semmilyen célból a hamvakat. Afeni pedig főleg nem jelent volna meg egy ilyen beteges eseményen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 25. 07:47, péntek | Bulvár
Halálra késelte osztálytársát egy francia gimnazista, a tantestület fékezte meg a támadót
Késsel támadt osztálytársaira egy gimnazista csütörtökön a nyugat-franciaországi Nantes-ban, egyik társa életét vesztette, másik három pedig megsebesült – közölte a francia rendőrség.
2025. Április 23. 07:52, szerda | Bulvár
A Jégvarázs című musicalt mutatja be ősszel a Madách Színház
A Jégvarázs című Broadway-musicalt mutatja be a Madách Színház szeptember 19-én, 20-án és 21-én hármas szereposztásban, Szirtes Tamás rendezésében.
2025. Április 22. 07:57, kedd | Bulvár
Rekordszinten az arany ára
Rekordszintre emelkedett az arany ára kedden a New York-i tőzsde fémrészlegében (Comex).
2025. Április 20. 09:19, vasárnap | Bulvár
Magyar üzenet szól a világ összes cirkuszában a cirkuszi világnap alkalmából
Magyar üzenet szól a világ összes cirkuszában a cirkuszi világnap alkalmából! - tudatta a Fővárosi Nagycirkusz az MTI-hez pénteken eljuttatott közleményében.