Hírek
2018. Február 19. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Elköltözött, a kutyáját pedig étlen-szomjan otthagyta – vádat emelnek ellene
Vádemelési javaslattal fejeztek be a veszprémi rendőrök egy állatkínzás miatt folytatott nyomozást.
Az eljárás adatai szerint egy 42 éves dudari nő tavaly novemberében úgy költözött ki dudari otthonából, hogy a tulajdonát képező keverék kutyát az ingatlanhoz tartozó telken hagyta, az állat ellátásáról pedig nem gondoskodott. A magára hagyott eb később állatvédők látókörébe került, akik egy menhelyen helyezték el.
A Veszprémi Rendőrkapitányság a 42 éves gyanúsított ellen állatkínzás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a napokban befejezte, az ügy iratait vádemelési javaslattal küldte meg az illetékes ügyészségnek.
Fotó: ilusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 10. 16:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor a gazdaszervezetek és a fuvarozók képviselőivel egyeztetett
2026. Március 10. 13:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: ismét bekérették a magyar nagykövetet az ukrán külügyminisztériumba
2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány
A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.
2026. Március 09. 15:00, hétfő | Belföld
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli - közölte vasárnap Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter az X-en.
