Hírek
2013. November 02. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mno.hu
Elkelt az ötmilliomodik Galaxy Note 3
Amire az első generációnak 5 hónap kellett, azt az új Galaxy Note mindössze egy hónap alatt elérte.
Alig egy hónappal azután, hogy bárki számára megvásárolhatóvá vált a Samsung legújabb phabletje a Galaxy Note 3, máris gazdára talált az ötmilliomodik darab. Az információ egy dél-koreai magazintól a Hankookitól származik, ők pedig egy névtelenségbe burkolózó Samsung-vezetőtől tudták meg a jó hír.
A népszerű elődnek a Note 2-nek az első hónapban 3 millió példánya talált gazdára, míg az első generáció ötmilliomodik darabjának leszállítására 5 hónapot kellett várni.
Különösen szép eredmény ez annak fényében, hogy a sokkal nagyobb közönséget megcélzó Galaxy S4 10 millió példányban talált gazdára az első hónapban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 14. 15:00, vasárnap | Belföld
Elstartolt Sármellékről az első antalyai charterjárat
A török Tailwind légitársaság által üzemeltetett Boeing 734-es felszállásával indult el szombaton Sármellékről az Itaka Magyarország első antalyai charterjárata.
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok
Sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok, és csak a nemzeti politika érdekel, se pénz, se az európai pozíciók, se a nemzetközi elismerés nem csábít
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 24. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Június 14. 08:53, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt
Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt, és megakadályozza a felelősségvállalást, valamint a párt megújulását
