Hírek
2021. November 07. 08:04, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Elfutott, miután hárman megsérültek miatta
Elfutott a helyszínről az autós, aki miatt három utas sérült meg egy buszon Pesterzsébeten. A budapesti rendőrök másnap fogták el az ismerősnél bujkáló fiatalt - segítségnyújtás elmulasztásával gyanúsítják.
Egy autó a tilos jelzés ellenére hajtott be egy kereszteződésbe október 26-án este Budapesten a XX. kerületi Alsó határút és a Vörösmarty utca kereszteződésében, ahol egy busszal ütközött össze. A buszon három utas könnyebben megsérült, a személyautó vezetője elszaladt a helyszínről – közölte a rendőrség.
A fővárosi nyomozók másnap fogták el B. Adriánt, aki az egyik ismerőse csepeli lakcímén húzta meg magát éjszakára. A 20 éves férfit a Budapesti Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Főosztályán háromrendbeli segítségnyújtás elmulasztása bűntett miatt gyanúsítottként hallgatták ki. A fiatal beismerő vallomást tett.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 25. 08:37, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: szakmai, alkotó munka kezdődhet a közlekedésben és a közberuházások terén
2026. Április 24. 15:00, péntek | Belföld
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben - közölte a légitársaság, miután egy versenytársának vezetője a Wizz Air várható próblémáiról beszélt a magas kerozinár és az ellátási problémák miatt.
2026. Április 24. 14:00, péntek | Belföld
Európai Ügyészség: készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni
Készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni - mondta Laura Kövesi, az Európai Ügyészség (EPPO) vezetője a 11. delphi gazdasági fórumon tartott sajtótájékoztatón csütörtökön.
2026. Április 24. 12:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat
A Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat - közölte a választáson nyertes párt miniszterelnöke csütörtökön a Facebookon.
