Hírek
2018. Április 19. 16:01, csütörtök |
Belföld
Forrás: police.hu
Egy élő őzet rejtegetett a kocsijában
Vádemelés kezdeményezésével zárták a tapolcai rendőrök annak 54 éves férfival szemben folytatott nyomozást, aki egy megkötözött, élő őzt szállított autójában. Az állatot szabadon engedték.
A Tapolcai Rendőrkapitányság körzeti megbízottjai február 18-án 0 óra 36 perckor Monostorapátin igazoltattak egy zárt teherkocsival közlekedő férfit. A rendőrök átvizsgálták a jármű hátsó csomagterét is, ahol egy nagy régi szőnyeget találtak, alatta pedig egy élő őzbak feküdt, melynek lábai zsinórral össze voltak kötözve.
Az 54 éves raposkai lakost a rendőrök előállították a Tapolcai Rendőrkapitányságra, majd gyanúsítottként hallgatták ki. Az őzet a helyi erdész sértetlenül szabadon engedte az illetékes vadásztársaság területén.
A tapolcai rendőrök a férfi ellen lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást a napokban fejezték be, és az ügy iratait vádemelési javaslattal küldték meg az illetékes ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 28. 16:00, szombat | Belföld
Mától lehet leadni a levélszavazatokat a kijelölt külképviseleteken
2026. Március 28. 14:00, szombat | Belföld
A Nézőpont szerint változatlanul Orbán Viktor a legnépszerűbb a pártelnökök között
Változatlanul Orbán Viktor a legnépszerűbb a pártelnökök között, míg a DK és a Mi Hazánk elnökének népszerűsége is meghaladja a parlamentbe jutási küszöböt
2026. Március 28. 10:35, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon
A Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon, és az egyenlő a magyar emberek kizsebelésével, ezért erre nemet kell mondanunk
