Városlista
2026. június 20, szombat - Rafael

Hírek

2020. Június 20. 07:28, szombat | Belföld
Forrás: mti/Fotó: police.hu

Egy 19 éves férfit őrizetbe vettek a füzesabonyi gyilkosság ügyében

Egy 19 éves férfit őrizetbe vettek a füzesabonyi gyilkosság ügyében

Őrizetbe vett a rendőrség egy 19 éves férfit a Füzesabonyban múlt szerdán történt gyilkosság ügyében - ismertette a rendőrség honlapján szombaton.

A fiatal férfit körözés alapján fogták el Budapesten, majd gyanúsítottként hallgatták ki, ekkor részletes beismerő vallomást tett. A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság indítványozta letartóztatását - olvasható a Police.hu-n.

Az áldozat egy 26 éves férfi volt, akit a rendőrök június 17-én találtak holtan füzesabonyi otthonában. A helyszíni és a halottszemle adatai alapján idegenkezűség okozta a halálát.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 19. 07:18, péntek | Belföld

EU-csúcs - Magyar Péter: csak Magyarország érdekét képviselem

Csak és kizárólag Magyarország és a magyar emberek érdekét fogom képviselni az Európai Tanács ülésén és a kétoldalú megbeszéléseken is - mondta Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Brüsszelben.