Hírek
2018. Június 01. 07:22, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Beszakadt egy pince Mezőcsáton, egy kisfiú meghalt
Beszakadt egy pince a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Mezőcsáton csütörtök este, a balesetben egy 9 éves kisfiú életét vesztette - közölte a rendőrség a police.hu honlapon.
A közlemény szerint a mezőcsáti ingatlan udvarán három gyermek játszott együtt. A 9 éves kisfiúra rászakadt a pince, és olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
A haláleset körülményeit a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság büntetőeljárás keretében, szakértők bevonásával vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 10. 13:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: indul a három az egyben képzés, összekapcsoljuk a technikumokat és az egyetemeket
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Balázs: az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között
Orbán Balázs szerint az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között.
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Koncz Zsófia: közös ügyünk, hogy a magyar családok erősek legyenek a jövőben is
2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld
MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe
A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van
