Hírek
2012. Január 16. 07:14, hétfő |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Alonso türelmetlen

Fernando Alonsónak már nagyon hiányzik a száguldozás, a szabályok értelmében azonban a tesztelések február elején kezdődhetnek meg, az évad pedig március közepén rajtol.
„Az F1 az egyetlen sportág, amelyben nem lehet tesztelni. Olyan ez, mintha Messiéket a téli szünetben nem engednék futballozni” – nyilatkozta a Renault-val kétszeres világbajnok spanyol autóversenyző. „Így aztán marad a gokart, az viszont olyan mintha Nadal egy pingpongütővel gyakorolná a teniszt, aztán kezdődhet az Australian Open.”
A Forma–1-es istállók február 7-től 10-ig a spanyolországi Jerezben kezdik a tesztelést, ezt követően február 21-től 24-ig Barcelonában, majd március 1. és 4. között szintén a katalán város közelében található Circuit de Catalunyán próbálhatják ki a 2012-es szezonra épített gépeket. Az idei vb első versenyét, az Ausztrál Nagydíjat március 18-án rendezik Melbourne-ben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 11. 07:06, szerda | Sport
Cser-Palkovics András: Székesfehérvár ideiglenesen átveszi a Fehérvár FC-t
Cser-Palkovics András, Székesfehérvár polgármestere kedden bejelentette, hogy a város ideiglenesen átveszi a labdarúgó NB I-ből kiesett Fehérvár FC-t, megmentve ezzel a megszűnéstől.
2025. Június 11. 07:00, szerda | Sport
Azeri-magyar - Szoboszlai szerint jó tanulópénz volt a két felkészülési meccs
A csapatkapitány Szoboszlai Dominik szerint a magyar válogatott mindkét felkészülési mérkőzése jó tanulópénz volt a világbajnoki selejtezősorozat megkezdése előtt.
2025. Június 10. 07:14, kedd | Sport
Azeri-magyar - Tóth Balázs kezd a magyar kapuban
A kapus Tóth Balázs személyében újoncot avat a magyar labdarúgó-válogatott kedden Bakuban, az Azerbajdzsán elleni barátságos mérkőzésen.
2025. Június 09. 21:29, hétfő | Sport
Fiatal, Gyors, és Elszánt - Mira újra a pályán!
Autocross versenybeszámolók a 16 éves Mihalik Mirától.