Hírek
2016. Március 18. 18:30, péntek |
Külföld
Forrás: mti
Állítólag elfogták a párizsi terrorakciók kitervelőjét, Salah Abdeslamot

Elfogták a novemberi párizsi terrortámadások feltételezett főszervezőjét, Salah Abdeslamot Brüsszelben - állítja két belga újság honlapja.
Mindkét lap, a La Libre és a DH azt írja, hogy a férfi megsebesült. A brüsszeli EU-csúcson tartózkodó Francois Hollande francia államfő viszont azt közölte: egyelőre nem tudja megerősíteni, hogy Abdeslamot valóban elfogták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 09. 08:09, hétfő | Külföld
A Los Angeles belvárosában tüntetők ellen villanógránátokat, könnygázt és paprikaspray-t is bevetett a Nemzeti Gárda
Los Angeles belvárosában villanógránátokat, könnygázt és paprikaspray-t is bevetettek vasárnap a Nemzeti Gárda tagjai a tüntetők ellen, akik kövekkel és egyéb tárgyakkal dobálták meg őket.
2025. Június 06. 07:30, péntek | Külföld
Donald Trump telefonbeszélgetést folytatott Hszi Csin-pinggel kereskedelmi kérdésekről
Telefonbeszélgetést folytatott Donald Trump amerikai elnök kínai hivatali partnerével, Hszi Csin-pinggel csütörtökön, szinte kizárólag kereskedelmi kérdések kerültek szóba
2025. Június 06. 07:28, péntek | Külföld
Ukrán vezérkar: az ukrán erők csapást mértek Oroszország brjanszki területére
Az ukrán erők precíziós rakétacsapást mértek csütörtökön az orosz rakétacsapatok egyik egységének gyülekezési körzetére az oroszországi brjanszki területen fekvő Klinci város közelében - közölte az ukrán vezérkar a Telegramon.
2025. Június 06. 07:25, péntek | Külföld
Parajd - Prefektus: nem jelent meg újabb, a régi bánya hirtelen beszakadására utaló jel
Nem jelent meg újabb, a régi bánya hirtelen beszakadására utaló jel a vízzel elárasztott parajdi sóbányánál a csütörtöki mérések szerint - közölte Petres Sándor Hargita megyei prefektus.