Városlista
2026. június 11, csütörtök - Barnabás

Hírek

2011. December 15. 13:02, csütörtök | Belföld
Forrás: STOP/One Média

A pornó az oka: Reitman filmje soha nem készült volna el

A pornó az oka: Reitman filmje soha nem készült volna el

Az Egek ura írója és rendezője elárulta, hogy a filmet egy kávézóban írta meg, mert otthon nem tudott dolgozni.

Jason Reitman író és rendező elmondta, az Egek urát egy kávézóban írta meg. A filmes képtelen volt az otthonából dolgozni, mert rajong a pornóért, a gyűjteménye pedig állandóan elvonta a figyelmét a munkáról.

A Juno rendezője elismerte, hogy mindig is nagyon nehezére esett a munkára koncentrálni a házában, mert amikor csak elunja magát, felnőtt filmeket kezd nézni. Éppen ezért egy helyi Starbucks kávézóba vonult át forgatókönyvet írni. Az Egek ura szinte teljesen ott készült, éppen ezért vissza is "költözött" a Palm Springs-i üzletbe, amikor egy új filmen dolgozott.

"Az Egek ura legnagyobb részét és a Labor Day-t is a Palm Springs-i Starbucks-ban írtam... Otthon ijesztő dolog dolgozni. Rengeteg dolog van, ami elvonja a figyelmed, túl nagy a csend, túl könnyű elvonulni pornót nézni. Itt viszont csak halk beszélgetés van, meg lágy zene és hatalmas kávéfőzők... És a legszebb dolog abban, hogy rendező vagy, hogy nem ismer meg senki." - mondta el Reitman.

Címkék: Egek ura, Jason Reitman

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 11. 13:00, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid: felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben

Felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben, ezen a nyáron a MÁV-nál olyan pályafelújítási program indult, amelynek célja, hogy legalább a legfontosabb, legnagyobb forgalmú vasútvonalakon csökkenjenek a lassújelek

2026. Június 11. 11:00, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: Sulyok Tamás nem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az üldözött civilek mellett

Sulyok Tamás egyszer sem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az orbáni hatalom által üldözött civilek és a jogállam mellett, de a saját pozíciója miatt minden nap külföldön panaszkodik