Városlista
2025. december 10, szerda - Judit

Hírek

2022. Március 28. 16:09, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

2,5 millió forintnyi cigarettát és alkoholt foglaltak le az M1-esen

2,5 millió forintnyi cigarettát és alkoholt foglaltak le az M1-esen

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai az elmúlt napokban több mint 2,5 millió forint értékben foglaltak le adózatlan terméket, cigarettát és alkoholt az M1-es autópályán.

A NAV azt közölte hétfőn az MTI-vel, hogy Tatánál egy kisbusz ellenőrzésekor az ülés alól kétszáz doboz adózatlan cigaretta került elő.

Alig néhány órával később Tatabányánál egy román autó csomagjaiban 458 doboz cigarettára bukkantak a pénzügyőrök.

Az autópálya másik szakaszán pedig két jármű rakterében mintegy 600 liter ismeretlen eredetű alkoholterméket találtak - tették hozzá.

A NAV munkatársai az adózatlan jövedéki termékeket lefoglalták és eljárást indítottak - áll a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld

Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött

A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.

2025. December 10. 07:05, szerda | Belföld

Trump szerint nem ígért pénzügyi védőpajzsot Orbán Viktornak

A magyar miniszterelnök egy hónapja azt mondta, hogy megállapodott Trumppal egy 10-20 milliárd dolláros védőpajzsról, Trump szerint viszont ő nem tett erre ígéretet.

2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld

Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat

Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.