Városlista
2025. szeptember 10, szerda - Nikolett, Hunor

Hírek

2018. November 13. 11:59, kedd | Belföld
Forrás: mti

100 milliós fogás – Fegyverrel kiraboltak egy pénzváltót a fővárosban

100 milliós fogás – Fegyverrel kiraboltak egy pénzváltót a fővárosban

Különösen nagy értékre, fegyveresen elkövetett rablás gyanúja miatt rendelt el nyomozást a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) ismeretlen tettes ellen – közölte a BRFK kedden az MTI megkeresésére.

A közleményben azt írták, hétfő délelőtt arról érkezett bejelentés a BRFK ügyeletére, hogy Budapesten, az V. kerületben, a Régi posta utcában kiraboltak egy férfit.

A rendőrség az esetről további részleteket nem közölt.

A Blikk információja szerint egy pénzváltót raboltak ki, az elkövető több mint 100 millió forintot vitt el. A helyszínen a rendőrök találtak egy fegyvert, a tettest még keresik – írta a lap.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 10. 07:35, szerda | Belföld

Ennyit nőttek az árak a KSH szerint

2025. augusztusban a fogyasztói árak átlagosan 4,3 százalékkal haladták meg az egy évvel korábbiakat. Júliushoz viszonyítva átlagosan nem változtak az árak - jelentette kedden a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).

2025. Szeptember 10. 07:34, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország hosszú távú földgázvásárlási szerződést írt alá a Shell-lel

Magyarország hosszú távú földgázvásárlási szerződést ír alá a Shell energiaipari konszernnel, ami a már meglévő energiaforrások megőrzése mellett lehetővé fogja tenni újak bevonását is hazánk ellátásába

2025. Szeptember 10. 07:31, szerda | Belföld

Böröndi Gábor: Magyarországon zajlik a legösszetettebb katonai művelet, az Adaptive Hussars 2025

A NATO-tagállamok közül jelenleg Magyarországon zajlik a legnagyobb és legösszetettebb katonai művelet, az Adaptive Hussars 2025 (ADHU25) - mondta a Honvéd Vezérkar főnöke a Bács-Kiskun vármegyei Fajszon kedden.

2025. Szeptember 10. 07:00, szerda | Belföld

Rekordszámú e-rollerbaleset a nyári hónapokban – minden ötödik gyermek fejsérüléssel került a Bethesda Gyermekkórházba

A Bethesda Gyermekkórházban idén március és szeptember között 202 gyermeket kellett ellátni elektromos rollerrel összefüggő baleset miatt.